Blog > Komentarze do wpisu

Dziwaczny sposób na zarobek w NK

Wykorzystywanie profilu w Naszej Klasie do promowania własnych usług lub zachęcania do kupna przedmiotów już chyba nikogo nie dziwi. Tym bardziej, że konto na NK można powiązać z kontem Allegro. Promowanie własnych produktów stało się dużo prostsze. Można też zarabiać sprzedając swoje wdzięki, co oczywiście w postępowym społeczeństwie nikogo już nie dziwi. Najodważniejsze profile zachęcają słowami "wyślę swoje nagie fotki za doładowanie telefonu":Przyjrzeć się jednak chcę innemu profilowi, który w bardziej subtelny sposób zachęca do pozbycia się złotówek z własnego portfela. Jeden z czytelników poinformował mnie o profilu pewnej kobiety z takim oto opisem:Błędy, które popełniła ta pani nie wynikają z niewiedzy, ani braków w wykształceniu. Pani tłumaczy się dysleksją, więc na takie błędy można przymknąć oko...Jak jednak wytłumaczyć postępowanie w którym owa pani zachęca do wysyłania smsów? Sms-a chętniej, łatwiej i taniej wysłać niż na przykład kupować kartę do zasilenia czy też wpłacać pieniądze na obce konto, prawda? Pani ma szansę wygrać casting i zagrać w filmie, a wszystko zależy już tylko od ilości wysłanych smsów - jaki film i jaki casting? Nie wiadomo. Za lepsze i bardziej odważne zdjęcie wyślij sms...Ktoś wysłał, więc i zdjęcie pojawiło się bardziej odważne:Chyba jednak nie było aż na tyle odważne, bo już nikt więcej nie przejawiał chęci wysyłania wiadomości sms...Mam uwierzyć, że osoba, która założyła takie konto jest faktycznie modelką i aktorką, czy może łatwiej wierzyć w to, że za kontem stoi przeciętna osoba, która wyczaiła dobry sposób na zarobek oparty na kłamstwie? Poprzez ten wpis nie chciałem zwracać uwagi na ten konkretny profil, ale na sprawę wszelkiego rodzaju podobnych temu kont, które prześciagają się w coraz wymyślniejszych sposobach na zarobek dzięki wykorzystaniu anonimowości w Naszej Klasie. Lekarstwem na to pozostaje wciąż odpowiedzialność i rozwaga użytkowników.
niedziela, 14 grudnia 2008, nowankb

Polecane wpisy

  • Nie oddamy ściany

    W dzisiejszym odcinku naszoklasowego domatora przyjrzymy się elegancji ścian - naszoklasowicze próbują je zasłonić i zatrzymać tylko dla siebie. W poprzednim od

  • Mężczyzna w potrzebie

    Druzgocącą ilością głosów w ostatniej sondzie wygrał temat dotyczący czynności fizjologicznej. Jako, że owy blog nie służy do głębszego tłumaczenia zasad funkcj

  • [m] Smacznego

    Dla złagodzenia gorących upałów warto sięgnąć po coś słodkiego. Jak zawsze jest to dobra okazja do naszoklasowej fotki. Tylko kogo zainteresuje proces konsumowa

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Mycha, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/12/14 12:37:44
Chyba autor bloga ma dyslekSję :) Nie dyslekCję!
-
kasiak74
2008/12/14 13:10:07
chyba autorka bloga jest kretynką.
-
Gość: a., *.chello.pl
2008/12/14 16:57:03
chyba autorka komentarza uważa się za nieomylną.
-
Gość: Pl, *.gdynia.mm.pl
2008/12/14 18:40:10
Nie rozpatrujemy tu błędów, ale chciałbym zwrócić uwagą na styl wszystkie te konta(za doładowanie) są robione na ten sam styl - ja myślę że to jakiś facet tworzy i ma różne fotki i za doładowanie wysyła
-
Gość: , 83.238.175.*
2008/12/14 21:37:32
Wszystkie te profile mają w nazwie "nogie" zamiast "nagie". Zorganizowana akcja...
-
nowankb
2008/12/15 11:51:53
kasiak74: Zwykle nie usuwam opinii, które stanowią krytykę, ale w tym przypadku już zupełnie nie wiem jak odebrać ten komentarz. Naprawdę zależałoby mi, gdyby wypowiedzi były bardziej złożone. Wystarczyłoby jakieś wyjaśnienie co do komentarza o jaką autorkę chodzi?

Co do literówek - dziękuję za zauważenie. Nie stosuję automatycznego sprawdzania pisownii, więc się zdarzają.
-
kruszyzna
2008/12/15 12:15:46
dysleksja to ostatnio modna i wygodna wymówka dla braków w wykształceniu. Teraz wystarczy mieć odpowiednie zaświadczenie z odpowiedniej poradni i już jest się zwolnionym z myślenia. I wara nauczycielowi, jeśli odważy się zwrócić uwagę, że stwierdzenie dysleksji jest tylko po to, żeby WIĘCEJ pracować nad sobą, a nie żeby być z tej pracy zwolnionym. Kończyłam liceum w czasach, kiedy o dyslekcji jeszcze się nie mówiło. Był w naszej klasie jeden "klasyczny" dyslektyk. W dyktandzie na jedną stronę A5 był w stanie zrobić 40 błędów. Maturę z polskiego zdał na 4 bez żadnych świstków z poradni i wykrętów, bez żadnej taryfy ulgowej. Ale on przez trzy lata dostawał od polonisty dodatkowe zadania i pracował z nim, pracował i pracował. Dlatego uważam, że to, co dzisiaj możemy zaobserwować to tylko z nazwy jest dysleksja. W rzeczywistości to lenistwo i wtórny analfabetyzm.
-
roman_kierowca_tira
2008/12/16 23:17:22
Nasza Klaso:) Link dla Ciebie:
podzielsieoplatkiem.pl/romek_kierowca_tira,50518/
-
Gość: karaibka, *.ssp.dialog.net.pl
2009/01/16 21:42:08
Kruszyzna zgadzam się z Tobą w 1000000% !
-
Gość: Edoardo, *.ntb.veo.pl
2009/02/17 19:27:56
te laski, od nagich zdjęć, to pewnie jakieś modelki erotyczne (pewnie z zagranicy i nawet nie mają pojęcia, że jakiś bystrzak próbuje ufiglować darmowe doładowania dzięki ich pracy)

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK