Blog > Komentarze do wpisu

Nasza siłownia

Przychodzi taki moment w którym wypada pomyśleć o poprawie kondycji fizycznej. Jeśli dla kogoś barierą nie do przeskoczenia jest cena wejścia na siłownię to w dzisiejszej notce naszoklasowicze zaprezentują swoje sposoby na to jak ćwiczyć z klasą, a przy tym zaoszczędzić. Zacznijmy od czegoś łatwego - podnoszenia ciężarówki...Jeśli taki mały samochód stanowi problem warto odwiedzić siłownię znajomego. Sprzęt co prawda nie ten, ale zawsze można liczyć na zniżkę...Ćwiczenia w domowym zaciszu to dobre rozwiązanie dla wymagających ciszy i spokoju...Ale tak naprawdę nic nie zastąpi klimatu siłowni...I jak widać kobiety nie ustępują mężczyznom w kwestii wyboru programów treningowych...Stare, zużyte opony samochodowe doskonale sprawdzą się w roli obciążników, a sądząc po podpisie stanowią większe wyzwanie...

czwartek, 26 maja 2011, nowankb

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: snobkazgetta, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
2011/05/26 14:27:34
Wieś tańczy i śpiewa, nie ma co:D Świetny materiał
-
Gość: stdnt filo anglskj, *.adsl.inetia.pl
2011/05/26 23:04:09
Czyżby Robert Burneika zachęcił bohaterów zdjęć do propagowania kulturystyki na n-k? Nowy trend pojawił się? ehhh.....
Z wyrazami szacunku dla Roberta i wszystkich uprawiających kulturystykę dla siebie a nie na pokaz PZDR
-
przemusiek25
2011/05/27 20:52:19
aż dziwne że nie znalazło się zdjęcie na którym jeden pan podnosi inną panią lub większą grupkę osób... a tak na poważnie to ten wpis mnie chyba niczym nie zaskoczył od zawsze osoby młode chwalą się znajomym to czego to oni nie podnieśli :) nawet jak jeszcze naszej-klasy nie było
-
emisias
2011/06/15 15:28:10
zabawny blog :) Można uśmiac się do łez :)
-
6benek
2015/09/05 13:31:58
Zdjęcie - 2 - miałem, owszem miałem na wsi taką siłownię, miąłem worek - tylko wielkość x2 ale też manekina nad którym sam pracowałem - a wszystko pod blachą (na strychu) to jeszcze i sauna była:-)))

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK