RSS
wtorek, 12 lipca 2011
W dzisiejszym odcinku naszoklasowego domatora przyjrzymy się elegancji ścian - naszoklasowicze próbują je zasłonić i zatrzymać tylko dla siebie. W poprzednim odcinku omawialiśmy sposoby wykorzystania podłogi do stylowej fotki, a w przyszłym odcinku (mam nadzieję, że znajdzie się ktoś odważny) zobaczymy naszoklasowiczów na suficie. Wracając jednak do dzisiejszego tematu...czwartek, 30 czerwca 2011
Druzgocącą ilością głosów w ostatniej sondzie wygrał temat dotyczący czynności fizjologicznej. Jako, że owy blog nie służy do głębszego tłumaczenia zasad funkcjonowania organizmu człowieka poniższe zdjęcia rozpatrzymy pod kątem naszoklasowej fantazji. Im głębiej w las tym ciemniej - niektóre zdjęcia w tej notce mogą być nieodpowiednie dla osób o słabych żołądkach. Wstęp mamy za sobą, pora na fakty...poniedziałek, 27 czerwca 2011
Dla złagodzenia gorących upałów warto sięgnąć po coś słodkiego. Jak zawsze jest to dobra okazja do naszoklasowej fotki. Tylko kogo zainteresuje proces konsumowania jakiegoś tam loda? 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 104

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK