RSS
piątek, 30 stycznia 2009
Zdjęcia rodziców z dziećmi, dzieci z rodzicami czy też samych maluchów stanowią lwią część zdjęć w NK. Zwykle nie sięgam do zdjęć młodszych użytkowników NK, bo młodość rządzi się własnymi prawami i można wiele wybaczyć. Rodzicom może się wydawać, że zdjęcie jest fajne, ale małe dziecko nie może się nie zgodzić ze zdaniem rodzica. Nawet w tak banalnej sprawie jak zbieranie grzybków w lesie......czy też kwestii odnośnie posiłku:Skoro już dorasta podejmuje za siebie pewne decyzje. Czy są one słuszne? Jazda na rowerze bez trzymanki, akrobacje i dziwne gesty...Czy wtedy liczy się z konsekwencją tego, gdy zobaczy to zdjęcie za 10 lat?Czy można pozwolić dziecku na tak wiele?Na koniec poprzez zdjęcie poniżej postaram się odpowiedzieć na pytanie: o czym marzą dzieci w wieku przedszkolnym i czym te marzenia różnią się od marzeń ich równieśników z lat ubiegłych? Czyżby odpowiedzią była teraz nowa część gry GTA?Na prośbę autora zdjęć fotografie z poprzedniego wpisu zostały usunięte. Cytuję fragment e-maila: "to była tylko głupia zabawa, nie chce zeby to było publiczne widoczne ;)". Aby notka nie straszyła pustą treścią usunąłem ją wraz z zawartością. Bez obaw - w planach mam notkę dotyczącą "marzanny" (jak to artystycznie ujął Pan Roman) czyli lalki dla dorosłych mężczyzn, więc jeśli nie zobaczyłeś poprzedniej notki to nic straconego.
10:31, nowankb
Link Komentarze (16) »
poniedziałek, 26 stycznia 2009
Po prostu nie mogło zabraknąć takiego tematu. Nie muszę chyba specjalnie wprowadzać w tematykę, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę o co chodzi z nieposkromionym światłem z lampy błyskowej, który utrudnia zrobienie dobrego zdjęcia. Potrzebne jest tylko duże lustro i aparat, który na mniej niż sekundę rozjaśni obszar wokół dziuni. Nie zawsze błysk podświetla to co najważniejsze...Dlatego najlepiej aparat odsunąć jak najdalej od sylwetki ciała:Z lampą błyskową jest ten problem, że uwidacznia wszelkie niedoskonałości na lustrze lub osadzający się kurz:Flash często rozprasza naszą uwagę i przez taki jeden mały punkt błyskającego światła nie potrafimy dostrzec innej głębi w fotografii:Na ostatnim zdjęciu natomiast najtrudniej skupić się na flashu, zapewne przez zastosowany interesujący sposób zwrócenia uwagi...

12:01, nowankb
Link Komentarze (19) »
piątek, 23 stycznia 2009
W jaki sposób skutecznie ukryć swoją twarz na zdjęciu i pozostawić dużą swobodę w interpretacji dla odwiedzających zdjęcie na NK? Do zrobienia pierwszego zdjęcia nie potrzeba wyszukanych metod. Wystarczy kubeł lub wystarczająco duża donica:Gdy robi się zimno przydaje się kominiarka...Jeśli już kominiarka to skojarzenia z pewną organizacją nasuwają się same...Ogórek celem ataku?Prezentacja na tle nowego telewizora od niepamiętnych czasów wciąż jest na topie:Na wyjątkowo zimne dni, gdy kominiarka może okazać się niewystarczająca:

09:45, nowankb
Link Komentarze (9) »
 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK