RSS
niedziela, 31 stycznia 2010
Bez kominiarki wyglądamy dobrze, gdy założymy ją na twarz bywa, że wyglądamy jeszcze lepiej, ale już na pewno groźniej i jest mniej do śmiechu. Odpowiednia mina do zdjęcia to podstawa - dzięki czemu nie koliduje to z naszym podpisem. Jak widać poniżej - kobiety również lubią pokazać swój groźny wyraz twarzy w kominiarce:Noszenie kominiarki jako sposób zaprezentowania naszych zainteresowań w kwestii sportowych zmagań? Czemu nie?Byłeś u podchmielonego fryzjera, któremu obsunąła się nieszczęśliwie maszynka zostawiając nieciekawy pasek zgolonych włosów? Kominiarka rozwiąże ten problem nawet w lecie. Na pewno nikt nie odważy się zapytać "dlaczego?"...Niebieska kominiarka, by uniknąć rozpoznania podczas manewrów morskich:Żarty może i żartami, ale nawet z prawdziwych przyjaciół wychodzą głęboko skrywane instynkty, gdy założą na twarz kominiarkę...Jak widać nie zawsze wojownicze instykty muszą być negatywne - w tym przypadku jest to jak najbardziej pozytywne. Ktoś może czuwać nad twoim bezpieczeństwem...

czwartek, 28 stycznia 2010
Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by przyznać się posiadania nadmuchiwanej imitacji kobiety. Na NK w gronie bliskich znajomych łatwiej się otworzyć i powiedzieć co nam leży na sercu, pokazać inną stronę naszego bujnego życia - imprezy i to jak się one kończą...Co z tego, że jest gumowa? Znajomi ją lubią, a koleżanki nią nie pogardzają...Wspólne zabawy w szkolnej ubikacji z gumową lalą to kolejne miłe wspomnienia naszoklasowe...Czyżby substytutem lali była owieczka?Rodzinne zdjęcia na NK to zdjęcia na których uśmiech pojawia się nie tylko na fotografii, ale wywołuje się go również u oglądającego...

poniedziałek, 25 stycznia 2010
Tematem przewodnim dzisiejszego wpisu będzie urządzenie, które występuje najczęściej w kuchni i służy do przechowywania żywności w niskich temperaturach. Pierwszy powód dla którego chcemy pokazać naszą lodówkę całemu światu jest chęć jej odsprzedaży, a dobre hasło reklamowe to podstawa:Nasza lodówkozamrażarka może stanowić wprost idealne tło do nietypowego zdjęcia:Jeśli wszystko robisz z niesamowitą gracją i lekkością kobiety pokaż, że również przygotowując rano kanapki dla męża potrafisz to zrobić z niemniejszym wdziękiem, którego niepowstydziłaby się chyba żadna kobieta robiąca zdjęcia przed lustrem...Zdjęcia z gatunku "nie rób tego (sam) w domu" wywołują zdziwienie i lekki szok. W końcu z lodówką, podobnie jak z pralką, nie ma żartów:Gdy nocą wychodząc po coś do picia, zimno dotyka twoich nagich stóp wszystkie rozwiązania wydają się mieć sens. Nawet te najbardziej szalone:

 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK