RSS
piątek, 26 lutego 2010
Teraz kolej na kolej, czyli pociąg do... pociągów. Stalowe bestie ciągnące wielkie wagony budzą, bez dwóch zdań, respekt. Marzenia o byciu maszynistą zakiełkowały zapewne choć raz w niejednej naszoklasowej głowie. Nie każdy ma w sobie dość zaparcia, by zostać maszynistą, dla niektórych jest to co najwyżej marzenie ściętej głowy...Praca maszynisty obfitowała kiedyś w liczne niespodzianki - gdy doszło do awarii lokomotywy nikt inny jak sam maszynista musiał cofnąć ją na stację...Ciekawe pozy na tle szyn kolejowych nie budzą zbytniego entuzjazmu, chyba, że......na torze pojawi się piękna niewiasta, która swym urokiem oczaruje niejednego maszynistę:Tu ciekawy przykład dwóch perspektyw - kolejowej i kobiecej:

wtorek, 23 lutego 2010
Słyszeliście zapewne o rękach, które leczą, a nawet rękach, które podtrzymują podtrzymują kredens. To jednak nic w porównaniu do rąk, które dotykają zmysłowo ściany. Tak - dzisiejsza notka będzie dotyczyć ściany - a ściana jak to ściana - nikt na nią nie zwraca uwagi, gdy obok czai się piękna niewiasta...Jeśli w domu nie dysponujesz żadną ścianą (ach, to nowoczesne budownictwo) lub aby do niej dostać się musisz puścić kredens, wiedz, że ściany występują również na dworze. Takie mury, niczym magnes, przyciągają urocze kobiety...Teoretycznie, prawie nikt nie zwróci uwagi na lekko odrapaną ścianę jeśli z odpowiednim rozmachem przygotujesz się do zdjęcia...Połączenie stylu ściennego z podłogowym zaprocentuje lepszymi ocenami...Odpowiedni nacisk na ścianę to, rzekłbym, podstawa:Gdy mężczyzna próbuje podążać ścieżkami pozycyjnego ustawiania się kobiety przy ścianie...

sobota, 20 lutego 2010
Dzisiaj chcę pokazać, że tak zwykły i niedostrzegalny na co dzień mebel, jakim jest kanapa, może stanowić doskonałą podstawę do zrobienia popisowej fotki. Jest to o tyle doskonały sprzęt do różnych wygibasów, że jest na nim prawie zawsze miło i wygodnie - co sprzyja twórczemu myśleniu...Zaprezentowanie piękna swoich nóg, czy okazałej i zachwycającej tylnej części ciała wywoła u znajomych dreszczyk emocji...Kapitalny rozstaw nóg wyzwoli tylko i wyłącznie pozytywne emocje...Figlarna pozycja na kanapie i odlotowo odsłonięty zadek to połowa sukcesu. Druga połowa sukcesu to zamiast spojrzenia pełnego niepewności - uśmiech na twarzy, którego tym razem zabrakło...Ta pani poniżej nie zapomniała o uśmiechu, zasłoniła nawet piersi, jednak zapomniała o drobnym, aczkolwiek bardzo ważnym, szczególe, który z przyczyn oczywistych musiałem ocenzurować...Kanapa w męskim wydaniu potrafi porwać dosłownie do gry...

 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK