RSS
niedziela, 27 lutego 2011
Poprzedni wpis dotyczący wartości użytkowych kuchni wzbudził niemałe emocje i zgodnie z tytułowym przysłowiem żadna z kobiet nie przekazała za pomocą fotki inspiracji na smaczne danie. W formie mini notki zaglądamy ponownie do kuchni gdzie kobieta przygotowuje klimatyczną kolację dla mężczyny... na podłodze:piątek, 25 lutego 2011
Potrafimy okiełznać ogień, kontrolować i zmusić go aby płonął dla naszej własnej korzyści. Jednak tylko najodważniejsi z nas są gotowi podjąć wyzwanie i zmierzyć się z piekielnie gorącym płomieniem w iście mistrzowskim stylu. Naszoklasowicz bez wątpienia dysponuje ułańską fantazją i niebywałą odwagą...poniedziałek, 21 lutego 2011
Do korzystania z toalety bez zbędnego balastu ubrań jest sensowne wytłumaczenie - może być to związane z wydzielanie potu podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Czy jednak zapobiegliwość jest celem naszoklasowicza? Tego się raczej nie dowiemy. Dziś seria nadesłanych zdjęć w których nie uświadczycie cenzury, pomimo nagości: 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK