RSS
niedziela, 29 listopada 2009
Dzisiaj trochę luźniejszy temat dotyczący ciekawego zjawiska naszoklasowego, który nie może się nie podobać. Dwie piękne kobiety zakleszczone w zniewalająco zmysłowej pozie na pewno pozostaną długo w pamięci znajomego, który do tej pory nie miał okazji zobaczyć tak zjawiskowej fotografii naszoklasowiczek...Odpowiedni dobór scenerii i światła powoduje, że słowa "perfekcyjna fotka" same cisną się na klawiaturę...Znikome znaczenie ma sceneria czy lekko gorsze oświetlenie. Tło zupełnie blednie przy centralnych postaciach tej sceny:Z udziałem koleżanki uzyskanie zmysłowego kąta wynoszącego powyżej 90 stopni jest zupełnie proste:Tutaj przykład tego, że ćwiczenie kątów daje dużo radochy i jest całkiem zabawne:Jeśli więc jeszcze nie masz w swojej galerii takiego typu fotki pora nadrobić te zaległości. Wcale nie muszą być dwie równieśniczki - mogą być równie dobrze matka i córka...

13:51, nowankb
Link Komentarze (22) »
czwartek, 26 listopada 2009
Zwierzę domowe prawdziwego naszoklasowicza posiada swój osobisty profil, ma tam swoje zdjęcia i jest zapisane do szkół takich jak dla przykładu "Wyższa szkoła gryzienia i wylizywania miski" lub "Najwyższa Szkoła Terroryzmu Domowego, specjalność Demolka i Chaos Pod Nieobecnosc Jak i Na Oczach Przerazonych Opiekunów". Jeśli więc Twój zwierzak wciąż stanowi tylko dodatek do Twoich innych fotografii lepiej rozważ opcję założenia mu osobnego konta, bo w innym przypadku może poczuć się niedocenione...Traktuj zwierzaki jak sam chciałbyś być traktowanym - to tyle jeśli chodzi o moralizatorskie zdanie...Czy to pies, czy kot, czy może kurczak - tak samo współczujemy i zostajemy z nim długo myślami...Tak - powiem wprost - to miłość. Miłość do zwierzaka i chęć do wielkich poświęceń. Czyż nie wygląda to słodko?To jak ktoś kocha zwierzaka (w tym przypadku martwego, ale mniejsza o to) świadczy o jego wspaniałomyślnym charakterze:

15:34, nowankb
Link Komentarze (22) »
poniedziałek, 23 listopada 2009
Zdjęcia na WC podczas twórczych rozmyślań nie robią takiego wrażenia jak uwieczniony na zdjęciu moment robienia siku. Nie jest to rzecz jasna łatwa sztuka, by zatrzymać na fotografii tą szczególną chwilę. Najlepiej użyć samowyzwalacza w swoim aparacie lub poprosić zaufaną osobę...Może więc poprosić przyjaciela z którym wspólnie dzieliło się te intymne chwile w publicznych toaletach?Tak przygotowani w aparat i przyjaciela możemy udać się w odludne miejsce i zapisać tą chwilę na karcie swojego aparatu...... by później wrzucić to na NK...Siku z okna? Uważaj, aby nie zawiało, pozatym noce bywają teraz chłodne...Strażak używa sikawki do gaszenia pożaru. Tutaj przykład tego, że praca w straży dostarcza ciekawych przeżyć, gdy pożaru brak...


20:31, nowankb
Link Komentarze (19) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK