RSS
środa, 30 grudnia 2009
Jest wiele okazji, aby sięgnąć po kieliszek, butelkę czy puszkę ze złocistym napojem. Chyba najbardziej zacieśniającym więzi powodem jest spotkanie dobrych znajomych ze szkolnych lat. Nic nie stanowi tak uniwersalnego języka jakim jest plączący się język po ujrzeniu dna kieliszka. Te wspaniałe chwile warto zostawić dla potomnych na zdjęciu...Aby w pełni cieszyć się tymi magicznymi chwilami, nie martwiąc się o ograniczone zapasy alkoholu rozważny naszoklasowicz pędzi bimber w domu...... lub uczęszcza do klubów gdzie na brak alkoholu nikt nie narzeka:Picie publiczne nie każdemu przystoi. Kobiety preferują "skrytopicie":Perspektywa posiadania większej butelki dla wielu jest tylko marzeniem:Marzenia są jednak po to, by je spełniać. Co zrobić, gdy jednak się spełnią? Picie "z gwinta" będzie w takim przypadku jedyną sensowną czynnością:W nadchodzącą sylwestrową noc wypijemy szampana i złożymy sobie życzenia na Nowy Rok. Ja też postanowiłem dołożyć swoją cegiełkę, lekko jeszcze świątecznie. Życzenia w formie tatuażu na plecach oraz małym brzuszku Mikołaja (kliknij, by powiększyć):

15:15, nowankb
Link Komentarze (11) »
środa, 23 grudnia 2009
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzisiejsza notka będzie lekko świąteczna. Muszę jeszcze poinformować, że to już ostatni wpis przed Świętami, następna notka pojawi się przed Nowym Rokiem. Przechodząc więc do życzeń... W ten szczególny i magiczny dla wszystkich czas składam moim drogim i wiernym czytelnikom życzenia zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt pełnych szczerej i prawdziwej miłości......oraz miłego spędzędzenia tego czasu w gronie najbliższej rodziny. Nie zapomnij również złożyć życzeń gronie dobrych przyjaciół z którymi porozumieć się potrafisz bez słów... a jeśli zdarzały się małe wariactwa i niewielkie przegięcia to pamiętaj, że one nigdy nie zniszczą prawdziwej przyjaźni:Na czas Wigilii pamiętaj by zostawić przy stole jedno wolne miejsce, bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie zawita właśnie do ciebie niespodziewany gość... któremu nie udało się przygotować dań w domu:Jak co roku w większości polskich domów podzielimy się opłatkiem... Niecierpliwi już wprost nie mogą doczekać się tego momentu:Natomiast Mikołaj w tym roku hartował ciało nad Bałtykiem...A pani Mikołaj roznosiła prezenty...

12:18, nowankb
Link Komentarze (26) »
niedziela, 20 grudnia 2009
Osoby, które uważnie (lub mniej) śledzą bloga zauważyły, że zdjęcia z kąpieli w wannie stanowiły podstawę najczęściej powtarzających się tematów. Ktoś mógłby wysnuć wniosek, że Polacy nie przepadają za pokazywaniem się pod prysznicem, wolą fotki w wannie. Oczywiste jest to, że w wannie łatwo ukryć swoją nagość pod białą pianą, natomiast w czasie higieny pod prysznicem jest to praktycznie niemożliwe. Z jakiego to sposobu skorzystali naszoklasowicze, aby ukryć to czego nie chcieli pokazać wszystkim? Kąpiel w ubraniu?Wisielcze poczucie humoru nie opuszcza naszoklasowicza, który znalazł się pod prysznicem...Można narzekać na zdjęcia pod prysznicem, ale faktem jest to, że odpowiednie przygotowanie się do takiej fotki może zdziałać cuda...W takim właśnie przypadku prysznic stanowi zagadkę - co autor lub autorka chciała przekazać pokazując fragment swojego prysznica?Odpowiedź na tytułowe pytanie tej notki będzie prosta i zwięzła - a po co ukrywać nagość!? Czy nie lepiej ją pokazać i pozostawić nutkę niedpowiedzenia?Tu próba ukrycia nagości polegała tylko na ustawieniu się właściwym kątem do aparatu. Czy to dobrze, czy źle, oceńcie sami:

17:20, nowankb
Link Komentarze (15) »
 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK