RSS
poniedziałek, 29 marca 2010
Aby zwiększyć sprzedaż danego typu luster w sklepie pewien sprzedawca wpadł na nietypowy pomysł zamieszczając przy takim towarze informację, że nadaje się doskonale do zdjęć na NK. Wspominałem o tym wcześniej, ale dziś znów do tego wracam z uwagi na dzisiejszy temat. Pokażę w tym wpisie rodzaje luster oraz pomogę w wyborze najbardziej odpowiedniego lusta do wystrzałowego zdjęcia. Drobna uwaga - lustro nie jest konieczne do wykonania odlotowej fotki, ale przydaje się, gdy nasz aparat nie posiada funkcji samowyzwalacza. Zaczynam od zwierciadła sypialnianego. Znajduje się ono w... sypialni - jak sama jego nazwa wskazuje. Plusem tego lustra jest to, że uchwyci całą naszą sylwetkę, minusem natomiast to, że wymaga użycia błysku w ciemnym pomieszczeniu, który to błysk powoduje, że... zobaczcie zresztą sami:Zwierciadło przedpokojowe - posiada zwykle piękne zdobienia, które mogą odwrócić uwagę od wdzięku dziewoi, ale od czego są wysublimowane sztuczki, aby temu zapobiec...Lusto nad umywalką to mała przestrzeń, więc zalecana jest duża pomysłowość...Najnowszy krzyk mody to zwierciadło przenośne. Można zabrać je na łono natury lub przemieszczać między pomieszczeniami w domu:Kolejny, dość kosztowny sposób pozyskania lustra to zakup samochodu lub eksploracja nieodległego parkingu:We wnętrzu samochodu również natkniemy się na lusterko, które użyjemy do fotki, tym bardziej jeśli do niczego innego się nam zwykle nie przyda...

czwartek, 25 marca 2010
Z różnych badań wynika, że różnice między płcią kierowcy nie mają znaczenia. Wszyscy prowadzimy statystycznie tak samo. Kobiety zwracają dokładną uwagę na to co dzieje się na drodze i przywiązują wagę do znaków drogowych. Pewne kobiety mniej, inne bardziej, a jeszcze inne zdecydowanie mocniej...Mężczyźni podobnie jak kobiety biorą sobie do serca znaczenie i sposób wykorzystania znaków drogowych...Uliczna lampa posłuży mieszkańcom do bezpiecznego przemierzania osiedla nocą, a w dzień zauważyć można na takich lampach nietypowe zjawisko...Gdy zabraknie flagi na maszcie jeszcze nie wszystko stracone...Wspinaczka ekipy montażowej na słup? Nie, to tylko przygotowanie do pamiątkowej fotki...To zdjęcie może wprawić w osłupienie...

niedziela, 21 marca 2010
Częste i gorące pocałunki to oznaka silnego uczucia spajającego dwoje zakochanych ludzi. Dziś jednak pokażę, że pocałunek w usta to też okazja do podkreślenia głębokiej przyjaźni. Gorący pocałunek w usta pomiędzy kobietą i mężczyzną to zwykle oznaka miłości...Gdy dochodzi do złączenia ust dwóch kobiet to z pewnością musi być to oznaka przyjaźni:Badacze w 2008 roku doszli do wniosku, że pocałunek jest zdrowszy od uścisku dłoni. Dlaczego? Argumentowali to tym, że ściskając czyjąś dłoń nie masz pewności czego ta dłoń chwilę wcześniej dotykała. A w przypadku ust mamy pewność, że nie robiły nic z złego, prawda?Upojne pocałunki są publicznie zabronione i nieakceptowalne na przykład w Indiach. W Polsce namiętne pocałunki mogą zwrócić uwagę osób dbających o poprawność narodową. W domowej atmosferze nikt nam nie przeszkodzi wyrazić uczuć...Jak prawidłowo radzić sobie z pocałunkiem francuskim nauczyć może koleżanka...Wampirzy pocałunek inspirowany filmem jako eksperyment doznań?

 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK