RSS
środa, 30 marca 2011
Naszoklasowicz w miejscu kultu religijnego nie za często przyjmuje pozę jednego z wiernych. Zajmuje za to wysokie podium, aby rozgłaszać swoją nowinę. A w jaki sposób to robi przekonacie się w dzisiejszym wpisie. Zgromadźmy więc wiernych na NK lub Facebooku i wspólnie posłuchajmy kazania jednego ze swoich znajomych...niedziela, 27 marca 2011
Męskie zainteresowanie kobiecymi piersiami nie sposób wyrazić prostymi słowami, ale już znacznie lepiej wyrazić to za pomocą czynów. Jeśli tylko kobieta pozwoli, a czasem i wyrazi ochotę na wykorzystanie jej piersi w taki oto niekonwencjonalny sposób (przedstawiony na zdjęciu poniżej) to z pewnością znajdzie się wiele chętnych dłoni (nie tylko męskich), aby je pochwycić...czwartek, 24 marca 2011
Za oknem już wiosna, a na blogu, na przekór wszystkiemu, wracamy do zimy. Przy pierwszym zdjęciu warto zwrócić uwagę, oprócz wdzięku samej modelki, na znajdującego się po prawej stronie pieska, który chyba nie do końca jest zadowolony z faktu wykorzystania jego budy do nietypowego celu jakim jest sesja zdjęciowa: 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK