RSS
sobota, 30 kwietnia 2011
Nie tak dawno zastanawialiśmy się wspólnie nad właściwym podejściem do kanapy. Relaksacyjne właściwości kanapy pozwoliły oczyścić umysł i spłodzić niesamowite pomysły na fotki. Dzisiaj odprężenie przyniesie nam krzesło lub, jak w przypadku pierwszego zdjęcia, także fotel...wtorek, 26 kwietnia 2011
Czy tytułowe połączenie zgrabnego ciała użytkowniczki z popiskującą, a czasem wręcz buczącą maszyną ma szansę sukcesu na portalu społecznościowym? Mężczyzna z pewnością doceni szeroki horyzont zainteresowań kobiety (od umiejętnego pozowania do zaawansowanej wiedzy z zakresu informatyki)...piątek, 22 kwietnia 2011
Dzisiejsze (wątpliwe) rozważania skoncentrujemy na tym w jaki sposób połączyć przyjemne (relaks i odprężenie na wygodnej kanapie) z pożytecznym (fotka z chwili relasu, która chwyci za serce). Pierwsze zdjęcie jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z relaksem, a może nie mam racji? 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK