RSS
piątek, 29 maja 2009
Nasza-Klasa to jedna wielka rodzina - o czym już kiedyś wspominałem. Lubimy sobie pomagać - głównie poprzez rozpowszechnianie łańcuszków i wklejanie tego samego zdjęcia do profilu. Ma to oczywiście pomóc w jakiejś szczytnej idei......lub w czymś tam:Ale na koniec i tak wychodzi jak zawsze...Nie jesteśmy też obojętni na potrzeby bliźnich, niezależnie od tego jak by one dziwnie nie brzmiały...Zadziwiającą sprawą są natomiast profile, które rozdają fotki za doładowanie konta, o czym już wcześniej pisałem w jednym z wpisów...Jeden z czytelników postanowił przekonać się czy nie jest to fikcja i wysłał wiadomość do osoby, która w taki oto zalotny sposób podpisała zdjęcie:Otrzymał on taką oto odpowiedź:Na NK stykają się różne potrzeby, przestają istnieć uprzedzenia, a bywa i tak, że ludzie odkrywają przed innymi swoje ukrywane do tej pory, intymne życie. Czasem nawet Pan Gąbka potrzebuje kilka sekund przerwy, aby nad tym wszystkim nadążyć:

09:47, nowankb
Link Komentarze (18) »
wtorek, 26 maja 2009
Dzisiejszy wpis będzie związany z corocznym świętem matki. To trzecie, pod względem popularności, święto na świecie - po Bożym Narodzeniu i Wielkanocy. Na ten szczególny dzień wypadałoby złożyć swojej rodzicielce życzenia i podarować prezent - na przykład w postaci kwiatka. Jeśli nie wiesz jaki kwiat byłby odpowiedni to podpowiem, że kwiatem, który nierozłącznie kojarzy się z tym dniem jest goździk ogrodowy. Nie tyle jednak prezent jest ważny, co życzenia, które wraz z nim otrzyma. Nawet zwykłe podtrzymywanie na duchu wywołać może uśmiech na jej twarzy...Najwięcej dzwonimy właśnie w Dzień Matki. W żaden inny dzień w roku nie jest wykonywane tyle połączeń co w ten dzień. Zastanawiające jest skąd bierze się to, że wolimy złożyć życzenia przez telefon niż spotkać się z nią osobiście. Czy to tylko brak czasu, czy może coś więcej?Najlepsze wspomnienia pozostają z dzieciństwa - beztroski czas zabaw, który nie miał ograniczeń...Matka z dziećmi zawsze znajdzie wspólny język, często też podzielamy z nią wspólne zainteresowania (na zdjęciu znajduje się także pies, ale nie mam pojęcia jak skomentować wyczyny tego zwierzaka)...Bo nie ma nic piękniejszego, gdy rodzic nie ma nic przeciwko zainteresowaniom dziecka, a nawet potrafi to zrozumieć i ulec pasji, którą przejawia syn...

12:27, nowankb
Link Komentarze (42) »
sobota, 23 maja 2009
Nóż w większości przypadków służy do krojenia chleba, smarowania masła i cięcia wędliny na śniadanie. Najczęstszym powodem użycia noża jest więc chęć skonsumowania pysznej kanapki śniadaniowej. Noża lub też scyzoryka używać można w inny, mniej cywilizowany sposób, przy wyrażaniu swoich głęboko skrywanych myśli:Jednym z przesądów dotyczących nożów jest to, że podarowanie kompletu noży jako prezentu z okazji na przykład ślubu, urodzin lub jako prezentu gwiazdkowego powoduje "ucięcie" przyjaźni lub znajomości z tą osobą. Jest to jednak tylko mit, bo obdarowana osoba na pewno się ucieszy i z pewnością będzie wiedzieć w jaki sposób właściwie wykorzystać ten prezent...Innym ciekawym przesądem związanym nie tylko z nożem, ale z całym zestawem sztućców jest przesąd dotyczący przypadkowego upadnięcia ich na podłogę. I tak: upadająca łyżka może oznaczać, że w najbliższym czasie odwiedzi cię jakaś kobieta (zaznaczam - przypadkowo - nic nie da rzucanie łyżki z premedytacją!), jeśli upadnie ci na podłogę widelec odwiedzi cię jakiś mężczyzna, gdy natomiast upadnie ci nóż być może odwiedzi cię cała rodzina (wróżba jest tym mocniejsza jeśli na nożu znajdowało się masło). W każdej rodzinie zdarzają się niesnaski, ale i tak wszyscy się kochają, bo używają tylko ketchupu podczas nożowych "zabaw":Wielu uważa, że bezpieczny nóż to tępy nóż - jest to błędne myślenie. Podczas krojenia wędliny lub chleba stępiony nóż może łatwiej ześlizgnąć się i spowodować powstanie rany. Tak więc lepiej korzystać z ostrych noży, a z tymi nienaostrzonymi obchodzić się ostrożniej. Co nie zmienia faktu, że każdy nóż jest w pewnym sensie niebezpieczny...Kobiety lubią stal, ale czy na dzień matki wybór kompletów noży lub noża ozdobnego będzie dobrym prezentem?

20:35, nowankb
Link Komentarze (20) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK