RSS
wtorek, 29 czerwca 2010
Gdy temperatury na zewnątrz osiągają rekordowo wysokie poziomy, naszoklasowicze zrzucają z siebie tony niepotrzebnych ubrań. Sam proces zrzucania ubrania jest na tyle ciekawy i wzbudza co roku niesłabnące zainteresowanie znajomych, a więc warto to udokumentować na fotografii...Temperatury tego lata nie napawają optymizmem, więc czym prędzej należy ograniczyć odzienie do niezbędnego minimum, aby zminimalizować dyskomfort...Mężczyzna na zdjęciu zapewne do końca nie zdawał sobie sprawy, że zrzucanie ubrań przy kobiecie dzierżącej aparat fotograficzny nie jest do końca dobrym pomysłem...Kobieta mnóstwo dobrych ocen nałapie, gdy swe odzienie zrzuci na kanapie...Jest naprawdę dla faceta miodnie, gdy kobieta dla ochłody zrzuca spodnie...Drogie panie, nie zapominajcie także o skarpetach, bo bez nich zrobicie większe wrażenie na facetach...

piątek, 25 czerwca 2010
Niecodzienną sprawą jest poświęcenie swojej galerii fotkom umywalkowym. Rozumiem sytuację w której kobieta zamieszcza zdjęcie w tle z umywalką - chce przez to powiedzieć chociażby o tym, że codzienna higiena jest dla niej bardzo ważna. Jednak galeria, która składają się głównie z fotek robionych w łazience może świadczyć o braku prywatności do zrobienia innego typu zdjęcia...Mimo to nie ma co wnikać w szczegóły, a jedynie napawać się pięknym widokiem, prawda?Łazienka to tak małe miejsce, że niewiele tu miejsca na finezję... a może się mylę?Wydaje mi się czasem, że pewne zdjęcia powstają na szybko...Nawet jeśli robione są w pośpiechu, to kobieta wykazuje pełen profesjonalizm i zawsze sfotografuje to co najważniejsze:Małe łazienki z wielkimi lustrami to jak widać doskonałe miejsce na fotkę...

poniedziałek, 21 czerwca 2010
Dzisiejszym tematem przewodnim będą samochody i ich właściciele - czyli auto jako druga miłość mężczyzny na NK. Mały, ciasny, ale własny - to powiedzenie możemy odnieść nie tylko do własnego lokum, ale również do posiadanego wozu. Taki mały fiat, a potrafi wytrzymać nietypowe przeciążenia:Pasja do samochodu połączy przyjaciół......jak i współbratymców z mafii:Jasno i wyraźnie podpis pod zdjęciem daje do zrozumienia co liczy się w życiu, więc komentarz jest zbędny:Jeśli już lans to z pomysłem:Połączenie pięknej kobiety z cudownym autem działa motywująco:

 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK