RSS
czwartek, 30 lipca 2009
Najczęściej użytkownik portalu społecznościowego ma zaledwie kilka zdjęć, które pokazują jego sylwetkę i ewentualnie ciekawsze momenty z jego życia. Dzisiaj przyjrzę się zgoła odmiennej innej sytuacji. Tytuł wpisu sugeruje, że wpis będzie poświęcony jednej osobie - to prawda, ale będzie też dotyczył zasady trzech jedności - zgodności miejsca, czasu i akcji. Mam nadzieję, że nie będzie to (wielka) tragedia...Zasada zgodności akcji zadziała w ten sposób, że do końca tego wpisu nie wydarzy się nic co wstrząśnie fabułą i nic nie pokieruje akcji na inny tor...Kolejna zasada to zgodność miejsca... i pozy - co nietrudno zauważyć:Zgodność czasu - akcja tego przedstawienia wydarzyła się w jeden pełny dzień. Jeśli przypatrzysz się uważnie zauważysz, że zaczęło się ściemniać. Przy pierwszych blaskach księżyca niewiasta przyodziała strój białej damy......aby chwilę później błysnąć flashem w mrocznym odzieniu:

16:29, nowankb
Link Komentarze (46) »
poniedziałek, 27 lipca 2009
Kilka razy na tym blogu poruszałem temat dotyczący nagości wśród naszoklasowiczów. Za każdym razem temat ten wywoływał emocje. Niewątpliwie tematyka ta potrafi poruszyć serce i... dłoń, która po chwili ląduje na czole, aby się po nim popukać. Powróćmy do tego tematu, aby spoglądając na zdjęcia zastanowić się nad sensem upubliczniania własnej nagości. Program telewizyjny pod tytułem "Jak oni się rozbierają?" zapewne cieszyłby się dużą popularnością...Tak naprawdę niewiele zdjęć przeszło bez cenzury (cenzura w formie czarnych gwiazdek) w dzisiejszym wpisie. Zdażają się wyjątki, nazwę je - nagość pozytywna...W półnagości najważniejsze jest, aby być pięknym pod każdym kątem...Natomiast w pełnej nagości chodzi o to, aby wywołać mały szok...Po zobaczeniu tego zdjęcia prawdziwy ojciec już wie, aby nie kupować córce szafy z lustrem do pokoju...Podobno przy robieniu takich zdjęć nie trzeba przejmować się lekkim bałaganem, bo wzrok widza nie błądzi po bokach...

18:03, nowankb
Link Komentarze (56) »
piątek, 24 lipca 2009
Wizyta na cmentarzu nie przywołuje miłych wspomnień. Powinien być to moment wyciszenia niż zabiegów o jak najlepsze zdjęcie pamiątkowe z takiej wyprawy. Zobaczmy dzisiaj w jaki sposób wyciszają się naszoklasowicze na cmentarzu (ale nie tylko)...Nie ma się czemu dziwić takim fotografiom, ponieważ są one w większości podsycone ironią...Jak duży dystans do życia trzeba mieć, aby wejść do trumny, zrobić sobie fotkę i pokazać wszystkim znajomym, po czym otrzymać komentarz, że wieko pasuje ci pod kolor bluzy?
Jeśli już udać się na odpoczynek to dobrze zabrać ze sobą coś bez czego nie sposób się obejść było w swoim doczesnym życiu...Czasami, w pewnym miejscu ironia przekształca się w niestosowną wypowiedź. Do ostatniego zdjęcia najlepszym komentarzem będzie treść wiadomości od czytelnika (zachowano orginalną pisownię): "Zdjęcie glowne tego kolesia to juz nie tylko niesmieszny zart... Zdeęcie kilkukrotnie zglaszane portalowi nie zostało usuniete(...)":

16:26, nowankb
Link Komentarze (42) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK