RSS
środa, 28 lipca 2010
Sprawy dotyczące sfery duchowej naszoklasowicza zwykle owiane są nieprzeniknioną mgłą tajemnicy. Tylko nieliczni przyznają się publicznie, na swoim profilu do swej wiary (pomijając fakt, że NK to jednak nie miejsce na takie wyznania... a może się mylę?) lub posuwają się jeszcze dalej - poprzez przymiarkę do roli... księdza?Kościół to miejsce wyciszenia... czasem tylko z imprez pozostają pewne nawyki nad którymi ciężko zapanować...Pamiątkowe zdjęcie z wycieczki... może lepiej pozostawić to bez komentarza:Spadające spodnie z braku odpowiedniej diety - może być to tym większy problem, gdy wydarzy się to w kościele:Piękne kobiety i sprawy duchowe (wręcz sprawy dosłownie związane z duchami na Halloween) nie mogą iść w parze? Jasne, że mogą...Nie sposób się wtedy nie nawrócić...

niedziela, 25 lipca 2010
Gdy naszoklasowicz poczuje głód swoje pierwsze kroki kieruje do pizzerii. Tam na pewno pożywi się syto, a bywa nawet, że i zdrowo. Przy wyborze pizzerii powinien zasugerować się radami znajomych, aby uniknąć pełzającej niespodzianki podczas radosnego konsumowania tysiąca kalorii... no chyba, że ktoś poczuje zew natury i nie straszne dla niego takie przeżycia...Pożywianie się w pizzeri ma swoje plusy, ale we własnym domu można pozwolić sobie zrobić z jedzeniem więcej niż tylko go zjeść...Gdyby ktoś powiedział mi, że żywność, a dokładniej mąka, może posłużyć do podkreślenia urody pięknego dziewczęcia - nie uwierzyłbym. Ale spójrzcie tylko na to zdjęcie...Człowiek-szynka brzmiało poważnie, ale człowiek-pianka już mniej...Po udanej sesji fotograficznej następuje skonsumowanie pianki na oczach znajomych:Zabawa zabawą, ale gdy doskwiera głód w naszoklasowiczu budzi się instynkt przetrwania. Pozostaje mi tylko życzyć "smacznego"!

czwartek, 22 lipca 2010
Michelle Obama, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie znosi i tym samym nie nosi rajstop z uwagi na to, że są one dla niej zbyt "bolesne" (cokolwiek to znaczy). Pamiętajmy jednak, że przeciętna naszoklasowiczka żoną prezydenta żadnego mocarstwa nie jest, ale jest za to gotowa znieść wiele trudów, aby pięknie wyglądać...Dość powszechnym sposobem fotografowania się w rajstopach czy też pończochach jest metoda typu "nie musisz widzieć mojej twarzy, tylko spójrz na moje nogi". Mężczyzna odpowie entuzjastycznie - co tam twarz, twoje nogi powiedzą o tobie wszystko...Ciekawy i dość odważny sposób prezentowania czerwonej bielizny, która podobno przynosi szczęście na balu studniówkowym...Tutaj widzimy zapewne etap przymiarek przed zaprezentowaniem się szerszej publiczności. Zakup niewłaściwych rajstop może być problemem - można nie rozpoznać siebie na zdjęciu... ale od czego są znajomi...Gościnnie zdjęcie z innego serwisu, nadesłane przez czytelniczkę. Zwykle mało kto zwraca uwagę na podpis pod zdjęciem, ale tym razem warto, bo jest wprost popisowy...

 
1 , 2 , 3

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK