RSS
sobota, 29 sierpnia 2009
Przychodzi taki dzień w życiu każdego naszoklasowicza, gdy trzeba wymienić starą, już mocno zużytą muszlę klozetową na nowy model. Rozważny naszoklasowicz zdaje sobie sprawę, że wybór odpowiedniej armatury łazienkowej lepiej skonsultować jest ze znajomymi, ponieważ sytuacja w której nasz przyjaciel się u nas "zasiedzi" na dłużej świadczy o naszej gościnności. Jeżeli inne zakupy konsultujemy ze znajomymi, to czemu by nie ten?Po udanym zakupie warto zaprezentować znajomym nowy nabytek z lotu ptaka:Pamiętaj jednakże, aby zamieścić na zdjęciu charakterystyczną rzecz lub osobę, aby zaprzeczyć spekulacjom co do tego, że zdjęcie WC pochodzi z neta...Czystość i jeszcze raz czystość - to właśnie tego mogą zazdrościć ci znajomi. Zarazków tam nie ma, zagwarantuj to głową...Odwieczny problem podczas robienia zdjęcia w czarnych okularach - łatwo przeoczyć szczegół, który niekoniecznie musiał się na zdjęciu znaleźć...

15:26, nowankb
Link Komentarze (18) »
środa, 26 sierpnia 2009
Ten blog dość często skupiał się na dziewczynach do których przylgnęła nazwa "dziunie". Myli się ten, kto myśli, że tylko w obrębie jednej płci zdarzają się dziunie. Dzisiaj chcę pokazać, że płeć "brzydka" ma daleko idące aspiracje do tego, aby stać się innym modelem tego zjawiska...Pierwsze przymiarki do roli kobiety wypadają obiecująco...Pod odpowiednim kątem, z blaskiem światła, które doprowadza do przymrużenia oczu można odnieść wrażenie, że charakteryzacja jest całkiem udana (co wyraża jeden z komentarzy):

Po zmroku jeszcze łatwiej o pomyłkę, więc uważajcie na nocnych wojażach...Potencjał jest tym większy gdy za dziunią stoi grono oddanych koleżanek (czy tam kolegów)...

15:29, nowankb
Link Komentarze (27) »
niedziela, 23 sierpnia 2009
Wśród zdjęć naszoklasowych napotkać można na trend pokazywania się z pluszakiem. Mowa o małym (lub większym) pluszowym przyjacielu z którym dobrze wychodzi się na zdjęciach, bo zwykle zawsze szeroko się uśmiecha i jest miły w dotyku (nawet po wypraniu). Co tak naprawdę symbolizuje pluszak na większości zdjęć w parze z jego właścicielką? Zastąpienie mężczyzny pluszakiem nie jest niczym niezwykłym...Pluszak dobierający się do właścicielki - ten widok też nie powinien dziwić...Przytulanka, tutaj w formie różowego konika, albo jak kto woli - różowego jednorożca - przywołuje skojarzenia z pewną Jolą:Kolejny pluszak - po raz kolejny jednorożec. Podobno od palenia się nie rośnie, dotyczy to także rogu jednorożca?Misiek swym pluszanym "odzienniem" wywołuje rozkosz z samej swej bytności na ciele...Mamy równouprawnienie, więc mężczyźni też mogą mieć pluszaki, choć nie wszyscy są z tego faktu zadowoleni...

16:07, nowankb
Link Komentarze (17) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK