RSS
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Dzisiejszy wpis mógłbym zacząć słowami "muszla klozetowa" i reszta mogłaby pozostać milczeniem. Pewne jest jedno - fotki łazienkowe były i wciąż są na topie. Pierwsze zdjęcie zostało przesłane i jednocześnie ocenzurowane przez autora. Mały, ciasny, ale własny kącik do przemyśleń:Wąska ubikacja może być z powodzeniem wykorzystana do zdjęcia lekko poważnego, skłaniającego do przemyśleń...Paradoksalnie, mimo, że w ubikacji, chciałoby życzyć się smacznego...Jak widać na poniższym zdjęciu, wbrew obiegowej opinii, ubikacja w pociągu może być schludna:Na pytanie "dlaczego?" odpowiedź jest prozaiczna - bo lubi. I za to uwielbiamy naszoklasowiczów...W takich chwilach naprawdę trudno się uśmiechnąć (vide podpis), dlatego tym bardziej powinniśmy docenić takie zdjęcie:

piątek, 27 sierpnia 2010
Temat sztucznej lalki powraca niczym bumerang. Wielu naszoklasowiczów nigdy nie miało tyle szczęścia, aby poznać kobietę, która nigdy nie mówi "nie". Są jednak tacy, którzy spotkali takową na przyjęciu u przyjaciela. Wytrawnego wina taka pani nie odmówi...A po chwili, kilku lampkach szampana lub wina można dojść do wniosku, że łączą wszystkich wspólne zainteresowania, a to już podstawa do rozpoczęcia pięknej przyjaźni...Jak widać mężczyzna potrafi docenić piękno gumowej lali przyrównując ją do znanej piosenkarki. Czy było to przed czy po wypiciu piwa - ciężko stwierdzić...Kolejny etap to przedstawienie przyjaciółki swoim znajomym...Na imprezach poznaje się różnych ludzi i jak widać gumowa lala nie omieszka poszukać tam swojego królewicza z bajki...Gdy jedno upada, drugie ciągnie je ku górze, niezależnie od tego kim jest to pierwsze... lub czym...Bycie gumową lalą czy męskim odpowiednikiem gumowej lali to wiele przywilejów, więc nie zdziwi was, że ktoś mógł o tym pomarzyć...

poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Drogi czytelniku, czy mógłbyś na kilka minut odłożyć wszelkie uprzedzenia do bliskowschodniej kultury? Między innymi dlatego, że dziś przyjrzymy się naszoklasowiczom, którzy czują większy lub mniejszy sentyment do odległej kultury zakładając arafatkę, czyli tradycyjne arabskie nakrycie głowy...Arafatka staje się coraz popularniejsza i może z powodzeniem oznaczać przynależność do grupy...Niekiedy oznaczać może przynależność do bojowo nastawionej grupy o pseudonimie "oni". Naszoklasowicz nie może czuć się bezpiecznie...Bez obaw, jednak większość naszych przyjaciół ze wschodu to równi goście...Nie wszyscy jednak dzielą się dobrymi wspomnieniami, jak na przykładzie zdjęcia poniżej. Choć zabrakło arafatek to wierzymy, że sytuacja była dość poważna...Przed wyruszeniem na misję próba zastąpienia arafatki przez szalik może nie być do końca dobrym pomysłem...

 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK