RSS
wtorek, 29 września 2009
To już trzecia część kultowej serii o ostrych jak brzytwa siekierach z naszej klasy. Dzisiaj do cięcia drewna wykorzystuje się zaawansowane technologicznie i wykorzystujące sztuczną inteligencję maszyny - przynajmniej gdzieś tam za granicą. Jednak wciąż niezastąpiony jest tytułowy toporek, gdy trzeba przygotować drewno do kominka lub... pogrozić, w zabawny sposób, znajomym na Naszej-Klasie:Janosik wzbudzał strach i wywoływał respekt. Teraz mając w dłoniach jeden z jego atrybutów możesz pozdrowić znajomych na portalu:Lepiej nie wkurzać więc osoby z siekierką...Czy to zdjęcie wymaga komentarza? Trochę posępne, ale interpretacja dla każdego jest inna. Czy komuś spieszy się zostać aniołem?Praktyki bywają stresujące, męczące, ale też zabójczo niebezpieczne:

07:32, nowankb
Link Komentarze (17) »
piątek, 25 września 2009
Przerabialiśmy na wszelkie możliwe sposoby nagość wśród płci pięknej. Nie mniejsze poruszenie wywołuje nagi mężczyzna. Jednak tym razem przyjrzyjmy się zdjęciom na których mężczyzna potrafi sam zasłonić swoje cenne skarby nie narażając się na szybkie usunięcie zdjęcia przez moderatorów NK...
Tak jak w przypadku kobiet, tak i tu - w przypadku mężczyzny najlepiej nie prosić kogoś o wykonanie zdjęcia, ale wykonać je samemu, przed lustrem, w łazience...Zasłonić się kapeluszem bez użycia rąk? Pomysł jest o tyle niezwykły, że praktycznie niemożliwy w wykonaniu płci przeciwnej...Oczywiście wykluczam możliwość przyklejenia kapelusza do ciała, są znacznie lepsze sposoby...Warto skorzystać z krawatu, gdy kapelusz wydaje ci się kuriozalnym rozwiązaniem...

08:35, nowankb
Link Komentarze (22) »
wtorek, 22 września 2009
Wśród nietypowych sposobów urozmaicania swojej urody jest metoda na królika, na myszę lub też inne zwierzę, które nosi daleko wystające ponad głowę uszy. Nie jestem pewien w jaki sposób zdefiniować tą metodę, ale może odpowiedź znajdzie się po bliższym przyjrzeniu się poniższym zdjęciom...Wszyscy się chyba ze mną zgodzą, gdy powiem, że uszy dodają uroku właścicielce?Cechą wspólną, choć oczywiście nie zawsze, jest róż, który występuje również jako główny kolor stroju:Nawet po zrzuceniu fatałaszków wciąż warto wyeksponować róż. W tym przypadku wspaniale pasuje do koloru ścian:Doskonale wiem, że każdy może skorzystać ze sztucznych uszu i stać się na chwilę króliczkiem:Dokładnie tak - mężczyźni również nie omieszkają wypróbować ten przedmiot. Ale czy wywołają wśród płci przeciwnej te same emocje?

14:57, nowankb
Link Komentarze (23) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK