RSS
piątek, 31 października 2008
Jak to jest, że te piękne dziewczyny, które eksponują swoje wdzięki na zdjęciach - zwane dziuniami - pokazują wszystko to co mają najlepszego bez zbędnych ograniczeń? Pozują tak tylko do zdjęć, czy może na co dzień również są piękne jak z obrazka? Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na to niełatwe pytanie. Co porabia dziunia w domu? Zacznijmy od kuchni, gdzie przygotowuje pyszne danie:Jak widać podczas normalnych zajęć dziunia pozostaje dziunią. Gdy się nudzi spotyka się z koleżankami na rozmowach i plotkach:Wieczorem kąpiel w wannie otoczonej przez świece zapachowe, które przyprawiają dziunię o dobry nastrój...


Później już tylko usiąść wygodnie w fotelu i obejrzeć jedną z telenowel w telewizji. Jeśli program telewizyjny jest dzisiaj wyjątkowo nudny to można zasnąć w bardzo ponętnej pozie:


10:30, nowankb
Link Komentarze (20) »
środa, 29 października 2008
Ślub, a później wesele to okazja do zrobienia mnóstwa zdjęć. Zdjęcia te pojawiają się oczywiście obowiązkowo na Naszej-Klasie obok zdjęć nowonarodzonego bobasa. Zapadają w pamięć zdjęcia z fantazją:Taniec z panną młodą, która swoje wdzięki prezentuje do zdjęcia bez skrępowania, również zapada w pamięć (szczególnie panom):Pozostali goście też się świetnie bawią. Na nudę nikt chyba nie narzeka, gdy śliczna kobieta pokazuje swe akrobatyczne zdolności:Jest też zaglądanie pod suknie, które nie wiedzieć czemu, sprawia sporo radości:W całym tym zamieszaniu najważniejszym momentem jest chwila ślubowania sobie miłości w kościele. Dlatego warto zwrócić uwagę na strój, tak, aby nie zwracał on zbyt dużej uwagi na jakąś szczególną część ciała:


17:18, nowankb
Link Komentarze (15) »
niedziela, 26 października 2008
Fotografia w ubikacji rządzi się własnymi zasadami. Liczy się nie tylko wizerunek osoby, ale także wystrój tego, owianego tajemnicą, miejsca. Czasem wystrój jest znośny, gdy ubikacja właściciela jest uporządkowana i ładnie urządzona:Łazienka budzi w nas niechęć, gdy widzimy, że na półce panuje bałagan, a papier toaletowy jest różowy:Także u kobiet jakość ubikacji ma niebagatelne znaczenie. Dziewczyna opuszczając toaletę, która nie przystaje do ogólnoprzyjętych, wysokich standardów, wykazuje duże zdziwienie, że została nakryta przez człowieka z aparatem fotograficznym:Mimo to zdjęcie z wiejskiej toalety może być na czasie. Dlaczego? Jedność z naturą, odwaga w przecieraniu nowych ścieżek (w poszukiwaniu toalety wśród ostępów leśnych), a nawet chęć pokazania czegoś o czym inni mogą tylko pomarzyć - toaleta dwuosobowa - oszczędność czasu:Nie od dziś wiadomo, że toalety w szkole są zawsze zadbane, bo pani sprzątająca wkłada w tą pracę dużo serca. Tak więc toaleta szkolna mogą być idealnym miejscem do zrobienia super fotki:

18:28, nowankb
Link Komentarze (11) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK