RSS
piątek, 30 października 2009
Nie zdziwi chyba nikogo, że babcie mają też swoje konta na portalu, nawet jeśli my o tym nie mamy pojęcia. Babcia z ukrycia obserwuje to jakie wrzucamy fotki, niekiedy jednak postanawia zabrać głos i wypowiedzieć kilka słów do wnuka lub, w tym przypadku, wnuczki...Spoglądając na profil przeciętnej (typowej) babci na naszej klasie trudno jednoznacznie stwierdzić czym różnią się takie profile od tysiąca innych młodzieżowych. Babcia łatwo przystosowuje się do specyficznego klimatu NK:Humor i dystans do siebie - stać na to wielu naszoklasowiczów. Babcie i dziadkowie są tak samo pozytywnie nastawieni i zdystansowani do otaczającego ich świata:Podążanie za modą, nowoczesnością, a w tym przypadku prezentowanie się z karabinem - żaden problem. Jakby to ujął ładnie wnuk - "babcia jest cool"...Pora odpowiedzieć na tytułowe pytanie tej notki. Za co kochamy nasze babcie? W dużej mierze za to, że pozwalają nam na dużo więcej niż rodzice...

13:25, nowankb
Link Komentarze (23) »
wtorek, 27 października 2009
Profesjonalna rura do tańca to koszt około 400zł. Zakup kursu tańca dvd na takiej rurze to prawie 50zł. Wzrok mężczyzny utkwiony w tańczącą żonę na takim sprzęcie - bezcenny. Dla niej taki taniec to sposób wyrażenia własnej kobiecości, podkreślenia pięknej figury, zyskania większej zmysłowości i sposób przełamania codziennej rutyny. Kobieta może dawać niewyraźne sygnały o tym, że chciałaby, aby na urodziny jej facet sprawił jej taką niespodziankę. Dlaczego niewyraźne? Otóż zanim powie mu o tym wprost będą wiedzieć o tym już jej znajomi na NK...Kobiety mają w sobie mnóstwo wdzięku i doskonale wiedzą w jaki sposób się zaprezentować...
...jednakże mężczyźni również potrafią to zrobić z klasą gdy tylko chwycą rurę w swoje objęcia:Pamiętaj droga kobieto, że mężczyzna również może dawać subtelne znaki co do przydatności lśniącej rury...Chyba lepiej kupić mu rurę do domu niż doprowadzić do tego, aby ganiał nocą po klubach w poszukiwaniu profesjonalnej rury do tańca?

09:14, nowankb
Link Komentarze (15) »
sobota, 24 października 2009
Czy przydarzyła Ci się na łonie natury sytuacja w której musiałeś iść za potrzebą, ale w okolicy nie było żadnego Toi-toi? Najlepiej wybrać się do krzaczków (uwieczniając to miejsce na fotografii)......lub nosić ze sobą przenośną ubikację:Dla prawdziwego obieżyświata noszenie w plecaku tylu kilogramów dodatkowego balastu w postaci przenośnego WC to żaden problem. Nawet artysta woli tworzyć rzeźby w komfortowych warunkach...W gronie znajomych jest o tyle raźniej, że żadne krzaki są niepotrzebne, a ile radochy i frajdy sprawia wspólne oddawanie się zewowi natury...Korzystanie z toalety w warunkach polowych może natręczać trochę trudności gdy nadchodzi zima:Brak słów, aby opisać do jakich poświęceń zdolny jest człowiek, gdy musi za potrzebą...

10:26, nowankb
Link Komentarze (19) »
 
1 , 2 , 3 , 4

Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK