RSS
sobota, 05 marca 2011
Są obiektem pożądania wielu mężczyzn, którzy swój zachwyt wyrażają w komentarzach. Oprócz fotek typowo twarzowych wypada, gdy naszoklasowiczka posiada w profilu choć jedno zdjęcie prezentujące urok pięknego ciała. Kiedyś należało szukać odpowiedniego pretekstu typu przykładowo prezentacja nowo zakupionej bielizny koleżankom do zaopiniowania, a dziś? Dzisiaj jedynym zmartwieniem jest ukrycie piersi w taki sposób, aby przypadkowo na zdjęciu nie znalazło się więcej niż zakładaliśmy...wtorek, 01 marca 2011
Lustro oraz aparat wbudowany w komórkę - musimy mieć dostęp do tych dwóch przedmiotów, aby wykonać dobrej jakości zdjęcie na NK. Wielu usługodawców i sklepikarzy zapomina o tak ważnym aspekcie życia naszoklasowicza - jeśli chcesz zadbać o jego dobre samopoczucie zainstaluj odpowiedniej wielkości lustro...niedziela, 27 lutego 2011
Poprzedni wpis dotyczący wartości użytkowych kuchni wzbudził niemałe emocje i zgodnie z tytułowym przysłowiem żadna z kobiet nie przekazała za pomocą fotki inspiracji na smaczne danie. W formie mini notki zaglądamy ponownie do kuchni gdzie kobieta przygotowuje klimatyczną kolację dla mężczyny... na podłodze:
Info
Jakimi niezwykłymi zdjęciami dzielimy się ze znajomymi na portalach społecznościowych? Wyślij swoją propozycję do wpisu (intrygujące zdjęcie, ciekawy profil lub niezwykły komentarz) związaną z portalem społecznościowym (np. NK) na adres:
nkblox(małpa)gmail.com
lub skorzystaj z tego formularza
.

Uwaga
Zdjęcia znajdujące się na blogu są zdjęciami nadesłanymi przez czytelników. Jeśli Twoje zdjęcie zostało wykorzystane bez Twojej wiedzy, a tym samym nie wyraziłeś (nie wyraziłaś) zgody na publikację zdjęć na tym blogu oraz chcesz jego niezwłocznego usunięcia - wyślij e-mail z tą informacją na podany powyżej adres. W treści e-maila zamieść link do zdjęcia oraz przyczynę.

Ten blog nie jest skierowany przeciwko jakiejkolwiek osobie, a jedynie ukazuje charakter zachowań, społeczny styl życia wyrażany za pomocą zdjęć w portalu społecznościowym.

Blog respektuje zasady prywatności - osoby na zdjęciach mają zasłonięte twarze, a ich dane (oraz dane osób, które skomentowały ich zdjęcia) zostały wymazane. Zdjęcia należą do swych właścicieli, treść komentarzy jest własnością ich autorów. Zamieszczając komentarz lub wysyłając propozycję do zamieszczenia na blogu akceptujesz regulamin oraz zasady panujące na tej stronie.

Pełny regulamin i zasadyLinki
NK.PL
pstryk-pstryk.pl
Blog o Happy Harvest
Śmieszne zdjęcia z nk
Wklejki na NK